online-destek
Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
Evden eve nakliyat
Pendik Evden eve nakliyat
Çamçeşme Evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firmamız Çamçeşme evden eve nakliyat taşımınızıda yapmaktadır. 14 yılı aşkın süredir. Bu sektörde yer alan firmamızla taşımanın keyfini çıkarabilirsiniz yapmanız gereken bizi aramanız ücretsiz ve ücretsiz olarak gelip keşif yapıyoruz. Yapılacak işlemler anlatılıyor ve anlaşma yapıldıktan sonra taşınacağınız tarih ve saat randevu alarak taşımanız gerçekleşiyor.Neler Yapıyoruz ?

  1.  Sigortalanacak malzemelerin listesi oluşturuluyor.
  2. Demontajı yapılacak malzemeniz özenle sökülüyor
  3.  tüm malzemeler paketleniyor
  4.  Özel dizayn edilmiş araçımıza eşyalarınız yerleştiriliyor
  5. Yeni adresine eşyalarınız taşınıyor ve istemiş olduğunuz şekilde yerleştiriliyor.
  6. Eşyaların Montajı yapılıyor.

çamçeşme evden eve nakliyat çamçeşme evden eve

 

Adını çeşme ve çevresinde bulunan çam ağaçlarından alan Çamçeşme Mahallesi, sınırları içerisinde bulundurduğu hükümet konağı ile Pendik’in bürokrasi merkezi olurken; hızlı büyümesi ile dikkat çekiyor.

Pendik evden eve nakliyat önemli ve en eski mahallelerinden biri olan Çamçeşme Mahallesi, 1965 yılında Yayalar Köyü arazisi üzerinde kurulmuş. 1988 yılına kadar Yayalar Köyü’ne bağlı olan mahalle, Pendik’in ilçe olmasıyla beraber artık büyümeye ve gelişmeye başlamıştır. Bugün 112 sokağı ve 8 caddesi bulunan mahallenin yaklaşık 38 bin nüfusu bulunuyor.

Mahalle, ismini köylülerin su kaynağı olarak kullandığı alana Yol Su Elektrik Müdürlüğü tarafından yaptırılan çeşme ve etrafındaki çamlardan alır. Komşu mahalleleri Kaynarca, Kavakpınar, Esenler, Fevzi Çakmak ve Güzelyalı’dır.

Geçtiğimiz yıllarda hükümet konağı çalışmaları ile mahalle, artık tüm ilçe için önemli bir yer teşkil ediyor. Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tapu Dairelerinin gelmesinin ardından ‘Pendik’in Ankarası’ konumuna gelen mahalle; vergi dairesi ve nüfus müdürlüğü bina inşaatlarının tamamlanmasıyla, onlara da ev sahipliği yapmayı bekliyor. Ayrıca askerlik şubesini de sınırları içinde bulunduran mahallede ayrıca Şehit Yüksel Taşpınar Polis Karakolu da yer alıyor.

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın